Відбудеться засідання сесії Козинської сільської ради

Дата: 16.01.2021 16:39

У понеділок 25 січня 2021 року відбудеться засідання сесії Козинської сільської ради.

На порядку денному питання:

1.Звіт про  виконання  сільського  бюджету за  2020  рік.

Доповідає  Пукас І.П

2.Звіт   Козинського   сільського  голови    за  2020  рік.

3. Про програму забезпечення  поінформованості  населення  та  сприяння  розвитку інформаційного  простору Рівненської  області на 2021-2023 роки  Козинської  сільської  ради

Доповідає  Петручек Н.П.

4. Про  організацію  харчування  школярів у  закладах загальної  середньої освіти Козинської  об’єднаної  територіальної  громади у 2021 році.

Доповідає Вижицька  М.В.

5. Про  організацію  харчування  дітей у закладах  дошкільної  освіти Козинської  об’єднаної  територіальної  громади  у 2021 році.

Доповідає Вижицька  М.В.

6. Про  щомісячне   преміювання  сільського  голови.

Доповідає  Пукас І.П

7. Про внесення  змін до  структури і  штатного  розпису Козинської  сільської  ради на  2021 рік.

Доповідає  Школяр І.В.

8.Про затвердження переліку  об’єктів та  видів  робіт для  порушників, на  яких судом накладено  адміністративне  стягнення у  вигляді  громадських  робіт на  території Козинської сільської  ради у 2021 році.

Доповідає  Школяр І.В.

9. Про затвердження  переліку об’єктів та  видів  суспільно-корисних  робіт для  засуджених до  покарання  у  виді громадських  робіт на території  Козинської  сільської  ради у 2021 році.

Доповідає  Школяр І.В.

10.Про затвердження переліку  об’єктів та видів  робіт  для  порушників, на  яких  судом  накладено  адміністративне  стягнення у  вигляді  суспільно-корисних  робіт, на території Козинської  сільської  ради у 2021 році.

Доповідає  Школяр І.В.

11.Про внесення  змін  до  адміністративної  комісії  Козинської  сільської ради

Доповідає  Школяр І.В.

12. Про програму з  запобігання  поширенню, діагностики  та  лікування  на  території Козинської  сільської  ради  корона вірусу COVID – 19 на  2021 рік.

Доповідає  Школяр І.В.

13. Про програму забезпечення  надання  медичної допомоги хворим із  ураженням органів опори та  руху  на 2021-2023 роки на території  Козинської  сільської ради.

Доповідає  Школяр І.В.

14. Про програму  підтримки та  розвитку обласних комунальних  підприємств та  закладів охорони  здорова’я Рівненської  обласної  ради на 2021  рік на території  Козинської  сільської ради.

Доповідає  Школяр І.В.

15. Про програму покращення медико-генетичної допомоги дітям і  вагітним в умовах  реформування  медичної  галузі на 2021-2023 роки на території  Козинської  сільської ради.

Доповідає  Школяр І.В.

16.Про  внесення  змін до рішення сесії  Козинської сільської ради  від 09.11.2017 року  № 139 «Про  Положення  комунальної  установи «Центр з надання  соціальних  послуг».

Доповідає Воловчук С.В.

17. Про затвердження  Програми «Турбота»Козинської  сільської  ради

Дубенського району  на 2021-2022 роки.

Доповідає Воловчук С.В.

18.Про Програму «Діти Рівненщини» на 2021-2023 роки

Доповідає Фічук С.І.

19. Земельні питання

Доповідає Дмитерчук В.П.

Початок роботи - 14:00 година дня.

Присутні повинні дотримуватися маскового режиму.