Шановні жителі громади, партнери та колеги!

Маю честь привітати Вас з прийдешнім Новим Роком. Це свято чарівництва, всіма улюблене, шановане і очікуване. Безсумнівно, рік що минає приніс чимало радісних змін, звершень, а також прикрощів. Тому не потрібно забувати - що б не сталося в майбутньому році - його вже немає, а Новий рік - відмінний привід і можливість почати спочатку.

У дитинстві нас вчили вірити в диво. І недарма. Знайте, якщо чогось сильно захотіти - це обов'язково здійсниться. Бажаю в прийдешньому році іскрометного і запального, як феєрверк щастя, дурманної як келих шампанського любові і міцного як посох у Діда Мороза здоров'я. Нехай кожен день Нового 2021 року буде таким же яскравим і барвистим, як іграшки на новорічній ялинці, а майбутні місяці - не менше радісними, ніж зустріч Нового Року!

 Починається новий 2021 рік, а разом з ним нові турботи і радості.

 Нехай рік Білого Металевого Бика супроводжує і дає тільки в нове, радісне і світле. Я щиро бажаю всім нам: традиційно - здоров'я, успіхів, гідних партнерів, фінансових угод і високої працездатності.

 Нехай наступний рік буде сповнений нових планів, творчих ідей, хороших новин і фінансових успіхів!

Нехай дзвін келихів під бій курантів ощасливить кожну людину, подарувавши нові бажання, прагнення та мрії. Нехай в будинок кожного з вас увійде нескінченне тепло, яке буде йти поруч довгі місяці. Нехай впевненість в майбутньому дає сил і бажання любити. З Новим Роком!

 

 

З найкращими побажаннями Козинський сільський голова 

ІВАН ШКОЛЯР