Щороку 6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Останні 7 років це свято набуло нового сенсу. Для багатьох воно перестало бути символічним. Для чоловіків і жінок, для батьків і матерів, для синів і дочок - цей день став змістовним та важливим. Важливий він тим, що завдяки солдатам Збройних Сил ми можемо спати мирно.

Дозвольте привітати з Днем Збройних Сил усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Вірю, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.

Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

З повагою, сільський голова  Іван Школяр