Відбулося друге засідання сесії Козинської сільської ради: призначено старост та заступника сільського голови

Дата: 03.12.2020 10:25

30 листопада 2020 року було проведено засідання сесії Козинської сільської ради. Присутніми на сесії були всі 22 депутати.

На засіданні сесії було розглянуто ряд земельних питань, внесено зміни до сільського бюджету. Основними питаннями стали розгляд кадрових питань. Зокрема призначення заступника сільського голови та старостів старостинських округів.

Заступником сільського голови було призначено Курсика Олександра Григоровича.

Старостою Добриводського старостинського округу призначено Тарнавську Віру Іванівну.

Старостою Березинівського старостинського округу призначено Соломко Світлану Володимирівну.

Старостою Іващуківського старостинського округу призначено Ганіну Наталію Олексіївну.

Старостою Пустоіваннівського старостинського округу призначено Поповича Віталія Олесійовича

Старостою Ново-Пляшевського старостинського округу призначено Ногачевського Миколу Володимировича.

Також було прийнято зміни до юридичної особи Козинської сільської ради. Зокрема – змінено приналежність району з Радивилівського на Дубенський.