ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД

ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ,   МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська сільська територіальна виборча комісія Дубенського району Рівненської облаcті

ПОСТАНОВА №27

.

16год.00 хв.                      

13 листопада  2020 року                                                                             с.Козин

 

 

 Козинська сільська територіальна виборча комісія постановляє :

                          

        Про скликання першої сесії Козинської сільської ради

                Радивилівського району Рівненської області

 

 

На підставі рішень  №25,26 від 06.11.2020 року та 10.11.2020 року  « Про визнання обраними депутатами в багатомандатних виборчих округах №№ 1-7  від 10.11.2020 року Про реєстрацію депутатів Козинської сільської ради Козинської сільської територіальної виборчої комісії Радивилівського району Рівненської області керуючись частиною третьою статті 37, частиною 3 статті 283 Виборчого кодексу України  частини 4 статті 45,частини 2 статті 46 Закону України «Про місцевем самоврядування в Україні» Козинська сільська територіальна виборча комісія Радивилівського району Рівненської області  постановляє:

 

 1.Скликати першу сесію Козинської сільської ради на 23 листопала 2020 року у приміщені Козинської сільської ради .

 2.Уповноважити голову Козинської сільської територіальної виборчої комісії Василюк Г.І. проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Козинської сільської ради та Козинського сільського голови .

 3.Надати Козинській сільській раді копії постанов про результати виборів та про реєстрацію депутатів(постанови №25 від 06.11.2020р.та №26 від 10.11.2020 року) та Козинського сільського голови .

 4.Оприлюднити дану постанову шляхом розміщення на дошці оголошень Козинської сільської територіальної виборчої комісії ,на веб сайті Козинської сільської ради .

 5.Зміст даної постанови довести до відома усіх зареєстрованих новообраних депутатів Козинської сільської ради та зареєстрованого новообраного  Козинського сільського голови .

 6.Контроль за виконання даної постанови покласти на голову Козинської сільської територіальної виборчої комісії Василюк Г.І.

 

 

   Голова Козинської сільської     ТВК                                           Г.Василюк