Консультанти Проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (USAID) Рівненського РВ АМУ в рамках своєї роботи відвідали Козинську громаду у Радивилівському районі. Фахівці зустрілися зі спеціалістами, аби визначити проблемні питання у роботі громади. Спільно обговорили різні питання у галузі - освіти, земельних ресурсів, проектного менеджменту, фінансів та формування бюджету. Обгроворили роботу опорної школи, та що вже вдалося зробити, і які зміни у навчальному процесі очікують учнів та вчителів. Консультант з правових питань Василь Курилас - розповів про зміни у законодавстві. Зокрема, землевпорядникам нагадав про пільги по земельному податку для пенсіонерів, та як правильно їх оформлювати.
Людмила Кушнер – консультант з бюджетних питань, разом з фінансистами проаналізували надходження громади, та спланували подальші видатки. Людмила Кушнер розповіла, які зміни відбудуться у бюджеті громад вже наступного року. 
Заступник голови громади Микола Савчук розповів - «З об’єднанням громади – життя змінилося. Надходження до бюджету зросли, та й можливостей, щодо реалізації різних проектів – стало набагато більше. Сьогодні ми вже підібрали команду професіоналів, які знають свою роботу.» 
Повідомляє проект #ПУЛЬС (USAID) Рівненського відділення АМУ

Маиеріали взято на  сторінці  у соціальній мережі Facebook   https://www.facebook.com/groups/761548030631566/