Педагогічні працівники Козинської школи мистецтв взяли участь  у   другому  Різдвяному фестивалі  «Україна хоче миру»

Дата: 29.01.2018 16:34

Україна колядує, Бога прославляє,
Україна хоче миру, а його немає...
Україно, дай нам сили, а Ти, Боже, правди,
щоб в цім році побороти ворогів проклятих!
Україна хоче миру в кожнім серці й домі,
Щоб сини її і дочки тут жили здорові,
Щоб зустріли діти батька, а батьки дитину,
Щоб разом ми об"єднали нашу Батьківщину!

Воістино читаючи ці слова, віриш, що всі негаразди наша Україна здолає і слава її, як той сокіл, ще злетить високо. Ми мали можливість це відчути  28.01.2018  відвідавши з дружнім візитом Смизьку громаду,  і взявши участь  у   другому  Різдвяному фестивалі  «Україна хоче миру»'.  Зі сцени звучали колядки, щедрівки, різдвяні  обряди,даруючи людям радість та щастя, багато приємних зустрічей та подій.

Свою різдвяну програму  запропонували  глядачам і педагогічні працівники Козинської школи мистецтв, за що були нагороджені  щирими оваціями та грамотою за популяризацію народних звичаїв і обрядів,збереження традицій рідного краю.

Щиро дякуємо за запрошення нашим колегам зі Смиги, і нехай  Різдвяні свята поєднують нас  всіх у добрих помислах та діяннях.