Перші футбольні успіхи Козинської громади на обласному рівні !!!

Дата: 12.10.2017 16:24

11 жовтня 2017 року збірна команда юнаків 2001-2002 року народження  Козинської ОТГ  у м. Рівне приймала  участь  у півфіналі змагань з футболу, куди пробилася  після перемоги у ІІ етапі змагань у м. Радивилів та  ІІІ-му етапі, що відбувався в смт. Млинів.

Наші гравці гідно захистили честь громади здобувши ІІІ місце у Рівненській області з футболу.  У першому матчі проти однолітків з м. Острог ми святкували перемогу з рахунком 2 : 0, таким чином гарантувавши собі 2-ге місце в групі та 3-тє загальнокомандне в області. У другій грі проти команди Верес  з м. Рівне наші гравці поступилися, але це не зіпсувало настрій ні гравцям ні їх тренерам.

Отож вітаємо наших футболістів та побажаємо їм подальших звершень і футбольних успіхів !!!

Більше фото на сторінці у соціальній мережі Facebook.