Відбувся шоу-концерт "Жінка ІІІ тисячоліття" Козинської ОТГ

Дата: 22.05.2017 16:18

У неділю, 21 травня 2017 року відбувся шоу-концерт присвячений дню Матері. В рамках концерту було проведено конкурс "Жінка ІІІ тисячоліття" Козинської ОТГ. Участь прийняли 8 жінок із різних сіл нашої громади. Поміж виступів конкурсанток з концертними номерами виступили: гурт "Веселі Молодиці" клубу села Козин, ансамбль "Джерельце" БК села Пустоіванне, Наталя Братащук - солістка клубу села Бригадирівка, Іван Олефір - гуморист клубу села Іващуки, Софія Колесник - солістка клубу Козинської школи мистецтв, Світлана Мороз - солістка Козинської школи мистецтв, вихованці танцювального гуртка школи мистецтв. По закінченю концерту та під час очікування результатів конкурсу учасниці дружньо танцювали на сцені.

Призові місця розділились наступним чином:

"Жінка - фантазія" - Леся Козачук, провідний бібліотекар Козинської публічно-шкільної бібліотеки.

"Жінка - елегантність" - Вікторія Чалюк, менеджер магазину "Добробут" села Козин

"Жінка - мудрість" - Лариса Глущук, керівник народного фольклорно-етнографічного ансамблю "Джерело" БК села Пустоіванне

"Жінка - берегиня" - Любов Чичилюк, жителька села Іванівка, учасниця гурту "Криниченька"

"Жінка - оригінальність" - Мирослава Кундеус, вчителька української мови та літератури Козинського колегіуму

"Жінка - романтичність" - Наталя Ганіна, жителька села Бригадирівка, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності житлово-комунального господарства Дубенської міської ради

"Жінка - талант" - Оксана Семенюк, завідуюча дошкільного навчального закладу "Малятко" села Зарічне

Гран - прі "Жінка ІІІ тисячоліття" - Любов Братащук, депутат та підприємець села Козин.

Всі учасниці були нагороджені грамотами та пам'ятними подарунками.

Фотозвіт події на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook і тут.