Прийнято Постанову про формування сільської територіальної виборчої комісії

Дата: 26.08.2020 11:05

25 серпня 2020 року прийнято Постанову про формування складу сільської територіальної виборчої комісії для проведення перших місцевих виборів.

ПЕРШІ МІСЦЕВІ  ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Дубенська районна територіальна виборча комісія з виборів депутатів районної, селищних, сільських  рад, Дубенського і Радивилівського міських голів

Рівненська область

П О С Т А Н О В А

25 серпня  2020 року                                    м.Дубно                                                 № 6

13 год. 15 хв.

Про  формування складу територіальних виборчих комісій з виборів депутатів селищних, сільських рад, селищних і сільських голів

Беручи до уваги постанову районної територіальної виборчої комісій від 21.08.2020 р. № 4 «Про розгляд подань місцевих організацій політичних партій щодо формування складу територіальних виборчих комісій з виборів депутатів селищних, сільських рад, селищних і сільських голів», керуючись частинами тринадцять-п»ятнадцять статті 203 Виборчого Кодексу України, районна територіальна виборча комісія  п о с т а н о в и л а:

1.Сформувати склад територіальних виборчих комісій з виборів депутатів сільських, селищних рад, сільських, селищних голів, а саме:

1.1.Бокіймівська сільська територіальна виборча комісія у складі 12  осіб згідно додатку 1. 1.2.Боремельська сільська територіальна виборча комісія у складі 13 осіб згідно додатку 2.

1.3. Варковицька сільська територіальна виборча комісія у складі 14 осіб згідно додатку 3.

1.4. Вербська сільська територіальна виборча комісія у складі 13   осіб згідно додатку 4.

1.5. Козинська сільська територіальна виборча комісія у складі 13  осіб згідно додатку 5.

1.6. Крупецька сільська територіальна виборча комісія у складі 12 осіб згідно додатку 6.

1.7. Мирогощанська сільська територіальна виборча комісія у складі 14 осіб згідно додатку 7.

1.8. Острожецька сільська територіальна виборча комісія у складі 12 осіб згідно додатку 8.

1.9. Підлозцівська сільська територіальна виборча комісія у складі 11 осіб згідно додатку 9.

1.10.Повчанська сільська територіальна виборча комісія у складі 13 осіб згідно додатку 10.

1.11.Привільненська сільська територіальна виборча комісія у складі 13 осіб згідно додатку 11.

1.12.Семидубська сільська територіальна виборча комісія у складі 13 осіб згідно додатку 12.

1.13.Тараканівська сільська територіальна виборча комісія у складі 13 осіб згідно додатку 13.

1.14.Ярославицька сільська територіальна виборча комісія у складі 12 осіб згідно додатку 14.

1.15. Демидівська селищна територіальна виборча комісія у складі 13 осіб згідно додатку 15.

1.16. Млинівська селищна територіальна виборча комісія у складі 12 осіб згідно додатку 16.

1.17. Смизька селищна територіальна виборча комісія у складі  13 осіб згідно додатку 17.

2. Дану постанову оприлюднити у термін і спосіб, визначений районною територіальною виборчою комісією.

Голова комісії                                                                                        Червева О.П.

Секретар комісії                                                                                     Куріч Н.М.