Відбудеться підняття прапора та молебен за Україну

Дата: 21.08.2020 20:56

Шановні жителі та гості Козинської громади!

23 серпня 2020 року, о 11.30 год. - в центрі с.Козин відбудеться підняття Державного Прапору України. Також оголошуємо флешмоб «Мій синьо-жовтий прапор» (для участі у флешмобі потрібно загрузити вашу фотографію із прапором на офіційну сторінку Козинської громади у Facebook із позначкою флешмоб#Козин#синьожовтий, запрошуємо всі установи та організації нашої громади приєднатися до флешмобу )
24 серпня 2020 року в Свято-Покровському храмі о 10. 00 год. розпочнеться молебень «За Україну», після завершення молебню відбудеться покладання квітів до пам ?ятного знаку «Борцям за волю та Незалежність». У зв’язку з карантинними обмеженнями працівники закладів культури Козинської ОТГ вітатимуть всіх із святом в онлайн режимі.
Всі заходи відбудуться згідно карантинних норм.