РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

Філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області

І Н Ф О Р М У Є

Одним із основних завдань органу пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень. Досягнення даної мети, відновлення засудженого у соціальному статусі повноправного члена суспільства, повернення його до загальноприйнятого соціально-нормативного життя у суспільстві неможливо без участі широкого кола громадськості, що є одним із основних принципів державної політики у сфері виконання кримінальних покарань. Громадський вплив і контроль за поведінкою засуджених дозволить досягти мети виправлення та ресоціалізації, формування у суб’єктів пробації стійкої мотивації до змін, відмови від кримінальної поведінки, розуміння переваг загальнолюдських цінностей.

 З метою більш тісної співпраці, щодо покращення індивідуально-профілактичної та соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації, які проживають на території Радивилівського району, начальником сектору Віктором Гаврилюком, було проведено робочу зустріч з директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Козинської сільської ради Радивилівського району Рівненської області, Воловчук Світланою Василівною.

 

В ході зустрічі обговорювались питання взаємодії сторін щодо надання соціальних послуг, суб’єктам пробації, які перебувають на обліку Радивилівського районного сектору, спрямованих на мінімізацію виявлених криміногенних потреб (житло, освіта, робота, матеріальне становище, зловживання алкоголем, стосунки з рідними та близькими та у суспільстві) осіб, які перебувають у конфлікті із законом, оскільки, переважна їх більшість належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах, які і є першопричиною вчинення кримінального правопорушення. По завершенню зустрічі було узгоджено основні напрями взаємодії сторін та укладення в подальшому меморандуму про співробітництво.

 

Начальник Радивилівського

районного сектору                                                                    Віктор Гаврилюк