Можна отримати спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім'ї.

Дата: 12.06.2020 15:33

Кабінет Міністрів України прийняв поставу згідно якої можна отримати спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім'ї. Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам та суб'єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім'ю. у разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному утримувачу.

Для отримання дотації до сільської ради необхідно до 1 жовтня поточного року подати наступні документи:

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ:

- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);

- копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання докуентів (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні господарства).

ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ:

- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб'єкти господарювання);

- довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб'єкти господарювання);

- копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подачі документів (суб'єкти господарюваня, які є юридичними особами);

Для оперативного інформування та ефективної комунікації між колегами пасічниками рекомендуємо створити спілку пасічників. Завдяки її діяльності інформувати про новації у даній сфері буде швидше та ефективніше.

Постанова про надання дотації ЗБЕРЕГТИ

ЗАЯВА про реєстрацію потужності (об'єкту), що використовується для промислового вирощування (розведення) тварин  ЗБЕРЕГТИ

Порядок реєстрації пасік