Рівненська область, Дубенський район

Козинська  громада отримала гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом!

Дата: 11.06.2020 11:47

Козинська  громада отримала гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом!

У громаду надійшла гуманітарна допомога для боротьби з коронавірусом від Міжнародного благодійного фонду “Карітас Україна”.

Сільський голова Юрій Костюк з спеціалістами громади працюють і над залученням позабюджетних коштів, пошуком грантових програм українських фондів. Так, у травні цього року Козинська сільська рада подала заявку на участь у благодійному проєкті "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19", який в Україні реалізує Міжнародний благодійний фонд "Карітас України" за підтримкм Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Громада отримала від фонду благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та предметів першої необхідності для роботи працівників галузі охорони здоров’я, а саме: костюми біологічного захисту, захисні окуляри, респіратори, маски, рукавички та дезинфікуючі засоби. А також безконтактний термометр. Отримана допомога буде передана в заклади охорони здоров'я об'єднаної територіальної громади.

Ось так у наш час небайдужі благодійники роблять добру і важливу справу задля збереження життя та здоров’я медичних працівників – наших захисників на фронті боротьби з невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією.