Дата: 19.05.2020 14:48

Попри карантин учні Козинського НВК продовжують реалізовувати освітні ініціативи. Зокрема, учні 7-11 класів приймають участь в освітньому проекті «Відкривай Україну». 10 учасників під керівництвом Кондрась Лариси Федорівни об’єдналися в команду «Козинські інтелектуали».  Капітан команди – Марія Солімчук.

Мета проєкту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.

Реалізовувати його учні розпочали ще до карантину. Проводили опитування жителів громади. Таким чином члени команди провели дослідження проблем громади. Тепер вони мають знайти рішення для однієї з них. Карантин вніс свої корективи і тепер уся діяльність відбувається онлайн.