31 березня 2020 року закінчилась дія Проєктної  угоди  між Департаментом соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації та управлінням ООН з обслуговування проєктів щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні (ЮНОПС) на 2019 рік. 

Відповідно до зазначеної угоди в родопомічні заклади Рівненської  області з березня 2019 по лютий 2020 рр. надійшло 13335 пакунків малюка. Передбачена кількість пакунків малюка забезпечила видачу жінкам одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка", які народили до кінця березня 2020 року.

Відповідно до Урядового рішення, з 2020 року закупівля  одноразової натуральної допомоги  “пакунок малюка” буде здійснюватись на центральному рівні Державною установою "Професійні закупівлі" за рахунок коштів державного бюджету через систему електронних закупівель. Однак, організація та проведення тендеру, визначення переможця та організація формування "пакунку малюка", його доставка для отримувачів займе певний час.

Уряд робить все можливе, щоб мінімізувати незручності, які виникають у зв’язку із змінами.

У разі відсутності в родопомічному закладі області “пакунка малюка”  на день виписки новонародженої дитини рекомендуємо, звертатися із заявою, поданою у паперовій або електронній формі, та довідкою про неотримання “пакунку малюка” виданою в родопомічному закладі до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання/перебування новонародженої дитини.