Робоча група працює над розробкою стратегії он-лайн. Збираємо пропозиції стратегічного бачення.

Дата: 22.04.2020 12:15

У середу, 15 квітня 2020 року відбулося он-лайн засідання робочої групи із написання Стратегії розвитку Козинської громади до 2027 року. Нині діюча Стратегія в цьому році завершується. Тож логічно підготувати новий документ. В ході он-лайн засідання було обговорено слабкі та сильні сторони нашої громади. Домашнім завданням робочої громади стало визначення стратегічного бачення нашої громади у 2027 році (саме до цього періоду діятиме нова Стратегія). Запрошуємо жителі долучитися до визначення стратегічного бачення громади у 2027 році. Стратегічне бачення - це по суті наше уявлення, наше бажання як має виглядати громада у 2027 році. Свої пропозиції надсилайте на електронну пошту tp_srada_kozin@ukr.net. В темі вказуйте Стратегічне бачення - 2027.