Шановні жителі громади, повідомляємо вас про те, що на території нашої громади станом на вечір 21 квітня 2020 року підтверджено один випадок захворювання на COVID-19. Хворою є жителька села Дубини. Станом на сьогодні хвора перебуває в Дубенській міській лікарні у стані середньої важкості.

Наразі робота Радивилівського районного лаболаторного відділення спрямована на виявлення кола контактних осіб із захворілою на коронавірус особою.

Звертаємось до жителів нашої громади. В першу чергу до тих, хто контактував із захворілою особою. Заради своєї безпеки та безпеки своїх рідних посильте дотримання карантину. Суворо дотримуйтесь самоізоляції. Громадяни, які контактували із захворілою особою перш за все повинні дотримуватися правил самоізоляції та стежити за своїм здоров’ям. Потурбуйтесь про безпеку оточуючих. Не відвідуйте родичів, друзів, магазини та інші громадські місця.

При ознаках захворювань просимо звертатись у Радивилівську району лікарню. Для контактних осіб важливо вказувати, що ви перебували в контакті із хворою особою. Від сьогодні, 22 квітня 2020 року Козинська амбулаторія ЗПСМ закрита, а її персонал перебуває на самоізоляції на термін 14 днів.

Будьте здорові!