КОНКУРС ТВОРЧИХ ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ: „Я ГОРДИЙ ТИМ, ЩО УКРАЇНЕЦЬ ЗРОДУ”

Дата: 15.04.2020 15:36

Конкурс творчих дитячих та юнацьких робіт на тему:

„Я ГОРДИЙ ТИМ, ЩО УКРАЇНЕЦЬ ЗРОДУ”, має на меті ще раз привернути увагу до проблеми вільного вибору майбутньої долі України, зокрема про відповідальність громадян всієї України за свій вибір перед нащадками.

В історії кожного народу є момент, коли осторонь подій стояти ніхто не має права і не може.

У дитини ще не має права голосувати, але згідно ст.13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, є „право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини”.

Майбутнє дітей залежить від намірів батьків відродити Україну, від прагнення дорослих побудувати соціально-справедливе суспільство. Багато чого зараз відбувається вперше. Вперше ми не боїмося висловлювати нашу громадянську позицію, і діти підтримують своїх батьків та їх серця. Їм також не байдужа доля Батьківщини. Вони теж прагнуть жити у вільній, незалежній, єдиній Україні.

Благодійна організація „Благодійний фонд „ЛІРОС” організовує конкурс дитячих робіт, присвячений 206 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка та дню пам’яті Кобзаря – 159-й роковині від дня перепоховання Т.Г.Шевченка.

Учасниками конкурсу можуть бути всі діти України. Вони будуть поділені на п’ять вікових груп: до 6 років, 7 – 9, 10 – 12, 13 – 15, 16 – 18.

Основна тематика конкурсу: „Я ГОРДИЙ ТИМ, ЩО УКРАЇНЕЦЬ ЗРОДУ”.
Але дитина також може вибрати свою власну тему і присилати свої роботи в необмеженій кількості.
Головною вимогою є  те, що дитина має створювати роботу самостійно, без втручання дорослих.
Головна тема робіт – особистий погляд на світ, на проблеми, пов’язані з тематикою, з природою і навколишнім середовищем.

Головний критерій оцінки – найкраще вираження теми конкурсу.

Переможців конкурсу визначатиме незалежне журі, до складу якого увійдуть представники громадських організацій, відомі діячі культури та мистецтва.

Призовий фонд конкурсу: Перша премія. Друга премія. Третя премія.

Сім додаткових премій в додаткових номінаціях. (у кожній віковій групі)

Найкращі роботи конкурсу буде також представлено на виставці й відтворено в друкованому каталозі.
Всі конкурсні роботи та контактну інформацію учасника належить подати не пізніше ніж о 18 годині 1 травня 2020 року.

Матеріали можна надіслати поштою з позначкою „Конкурс” (з повідомленням про вручення), за адресою: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, оф 104.

Переможців буде оголошено на церемонії урочистого підведення підсумків, що відбудеться 25 травня 2020 року у Колонній залі КМДА.

Кращі роботи будуть представлені на постійно діючій виставці та ввійдуть до друкованого каталогу
Довідки за телефоном: 098 – 416 – 51 – 16.

Контактні особи: Лілія Бадера, Тетяна Струбчевська

e-mail: liros@ukr.net

Надсилаючи роботи на конкурс, автори погоджуються з тим, що роботи, відібрані для виставки, можна використати безкоштовно в подальшій діяльності громадських організацій, спрямованій на один з основних пріоритетів розвитку українського суспільства — захист прав дітей та молоді, забезпеченні інтересів і основних потреб та розширення можливостей для реалізації потенціалу дітей та підлітків.

Велике прохання до учасників! Будь-ласка, надсилайте свої роботи не в останній момент, а одразу ж після їх підготовки. Гарантуємо, що вони не загубляться і будуть враховані під час підведення підсумків конкурсу.
Бажаємо всім успіху!