У  зв’язку зі складною епідемічною ситуацією рекомендуємо здійснювати замовлення довідок (про доходи, перебування/не перебування на обліку) засобами телефонної і електронної комунікації із зазначенням установи, до якої має бути подана довідка з подальшою доставкою працівниками філії готової довідки за місцем вимоги!

 

Замовлення приймаються:

за телефоном:  (03633) 4-33-21                                  

та електронною адресою:  [email protected]

 

Відповідно Протоколу оперативного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Радивилівського району  від 17.03.2020 року № 5  на період карантину з 17 березня до  3 квітня 2020 року призупиняється прийом для первинної реєстрації громадян. Прийом  громадян, яким уже призначено наступне відвідування – здійснюється за наявності засобів особистого захисту (наприклад, захисна марлева пов’язка, медична маска).

 

На період дії карантину рекомендуємо:

Шукайте роботу онлайн на офіційному сайті Державної служби зайнятості   https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy, де база вакансій оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте в центр зайнятості та дізнайтесь про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії. Окрім того, наші кар’єрні радники порадять, як написати ідеальне резюме, як підготуватися до співбесіди та чи обов’язково писати супровідний лист.

Ви шукаєте персонал? Електронний кабінет роботодавця дозволяє зберегти ваш час та надає можливість переглядати актуальні резюме шукачів роботи, подавати звітність, і головне – бачити результат роботи щодо поданих вами вакансій.

 

Команда служби зайнятості продовжує працювати.

 

Засобами телефонної і електронної комунікації ви можете бути з нами на постійному зв’язку! Фахівці філії за номерами (03633  4-33-21) – для населення, (03633      4-13-20) – для роботодавців допоможуть вам отримати необхідну інформацію  або ж дізнатися контакти необхідного вам фахівця.

Ще один онлайн-ресурс, який ми рекомендуємо відвідати всім, особливо майбутнім абітурієнтам – платформа  з профорієнтації та розвитку кар’єри: http://profi.dcz.gov.ua/ 

Саме тут можна безкоштовно пройти тестування, яке за допомогою 10 тестів покаже рівень розвитку soft skills, а також отримати розгорнуту інформацію про власні психологічні особливості.

Найновіший наш онлайн-ресурс - Освітній портал Державної служби зайнятості http://skills.dcz.gov.ua

Тут до ваших послуг курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті.

Зручний інтерфейс забезпечує швидкий пошук інформації в розділах: «Для роботодавців», «Для населення», «Для працівників ДСЗ». 

 

Команда служби зайнятості зичить здоров’я усім нашим клієнтам і бажає, щоб сучасні виклики оминули вас. Життя продовжується, тому зберігайте спокій та думайте про майбутнє.