Розпочато реалізацію проекту ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні"

Дата: 17.03.2020 12:37

5 березня ГО "Добрівчанка" та Козинська центральна бібліотека провели перший захід четвертого етапу проекту ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні", який виконується Асоціацією міст України у партнерстві з Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку ( USAID). Проект проходить під гаслом "Моя громада - мій добробут". Захід "Моделювання розвитку громади "Реформа в дії" - це хороша практика соціального моделювання громади, де кожен учасник зміг випробувати себе, зумів співпрацювати, мислити стратегічно, досягати компромісу заради спільного успіху. Кожен знайшов свою роль в "громаді щасливих людей". А саме головне, чого вчились під час гри "Світ громад" - це контроль за місцевим бюджетом. Гравці одностайно визнали, що потрібно провести більше раундів такої гри і для різних верств населення. Всі весело й змістовно підносили свій інтелектуальний рівень.

Фото без описуФото без опису

А вже 11 березня 2020 року волонтери від ГО "Добрівчанка" та Козинської центральної бібліотеки на протязі дня проводили опитування "Члени громади висловлюють свою думку, щодо теми дистанційного навчання" в рамках проекту ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні", який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).