Відбулося засідання сесії Козинської сільської ради

Дата: 13.03.2020 14:41

У середу, 11 березня 2020 року, відбулося засідання сесії Козинської сільської ради. На сесії було розглянуто ряд питань земельного та бюджетного характеру. Головним питанням цього засідання було розподілення інфораструктурної субвенції яка надійде цьогоріч у розмірі 2343,700 тис. гривень. Також було надано статисничну інформацію щодо спрямування коштів даної субвенції на старостинські округив 2017-2019 роках. Тут вона подана нижче по тексту.

Депутатами було вирішено спрямувати ці кошти на наступні об'єкти:

- капітальний ремонт вуличного освітлення від ТП №199 по вул. Першотравнева в селі Нова Пляшева. Вартість - 164 130,00 гривень

- капітальний ремонт вуличного освітлення від ТП №267 по вул. пекарська, вул. Лесі Українки в селі Козин. Вартість - 243 259,00 гривень

- капітальний ремонт мережі вуличного освітлення від ТП №135 вул. 40-річчя Перемоги, вул. Садова в селі Зарічне. Вартість 299 730,00 гривень.

- реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП №121 по вул. Шевченка, вул. 8 Березня в селі Гранівка. Вартість - 145 094,00 гривень.

- реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП №256 по вул. Центральна, вул. Польова, вл. Весела, вул. Шкільна в селі Іващуки. Вартість - 395 682,00 гривень.

- капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Дубовицька в селі Нова Пляшева. Вартість 250 000,00 гривень.

- капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Шевченка в селі Іванівка. Вартість 645 700,00 гривень

- капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Вовковиївська в селі Козин. Варість 200 000,00 гривень.