Козинська ОТГ готує Стратегію розвитку громади до 2027 року

Дата: 26.02.2020 17:03

Козинська ОТГ розпочинає підготовку стратегічно важливого документу - Стратегії розвитку Козинської ОТГ на 2021-2027 роки. В цьому громаді допомагатиме Рівненський регіональний офісє

Керівник офісу Руслан Сивий та експерт з питань розвитку громад і територій ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Тарас Микитин з головою ОТГ Юрієм Костюком та проєктним менеджером Наталею Петручек.

Тарас Микитин розповів про етапи підготовки Стратегії та основні питання, які мають бути розглянуті та затверджені. Сам документ буде готовим вже до кінця червня цього року. А наступне засідання робочої групи, вже у ширшому колі, відбудеться в кінці березня. До цього часу буде проведено опитування мешканців та представників місцевого бізнесу.