Відбудеться виїзний прийом громадян начальником Радивилівського відділення поліції

Дата: 16.12.2019 12:21

18 грудня о 11:00 годині в приміщенні Козинської сільської ради, що за адресою: с. Козин, вул. Берестецька 145 Радивилівського району Рівненської області,буде здійснювати особистий прийом громадян начальник Радивилівського відділення поліції дубенського відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Рівненській області підполковник поліції Коркош Володимир Миколайович.

За інформацією Радивилівського відділення поліції