У п'ятницю, 06 грудня 2019 року відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Козинської ОТГ. На заході були присутні районні та місцеві депутати, представники Рівненського офісу з розвитку місцевого самоврядування та регіональний координатор Програми "U-LEAD з Європою" Віталій Ярема.

З вітальними словами виступили сільський голова Юрій Костюк, регіональний координатор Рівненського офісу з розвитку місцевого самоврядування Валерій Мікуліч та регіональний координатор Програми "U-LEAD з Європою" Віталій Ярема. Також Віталій Ярема вручив подарунок для дитячого куточка у ЦНАПі - розвиваючу іграшку для дітей.

Начальник ЦНАП Світлана Ніколайчук разом з Віталієм Яремою вручили сертифікати про проходження навчання в рамках Програми.

В рамках урочистого відкриття настоятель Свято-Покровського храму отець Володимир здійснив чин освячення приміщення ЦНАПу та подарував ікону для оберігання та заступництва працівників ЦНАПу.

В рамках реалізації даної програми Козинською сільською радою було проведено ремонтні роботи приміщенн, де розташовано ЦНАП. Допомогу в розробці сучасного дизайну, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру технікою і спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями громаді надала Програма "U-LEAD з Європою".

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) - це єдине місце/приміщення, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах. Створення та функціонування ЦНАПів за принципом єдиного вікна регулюється Законом України "Про адміністративні послуги".

Створення ЦНАПів в об'єднаних територіальних громадах стало можливим завдяки реформі децентралізації - передачі повноважень та фінансів від державної влади якнайближче до людей - органам місцевого самоврядування з 2014 року.

ЦНАП в Козинській ОТГ створено за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". "U-LEAD з Європою" є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Фото з церемонії відкриття доступні за посиланням. у соціальній мережі Facebook.