Поліцейські Радивилівщини провели профілактичні лекції у Рудня-Почаївському НВК

Дата: 04.12.2019 15:06

В рамках заходів «16 днів проти насильства» та «Діти проти насильства» співробітники поліції зустрілися з учнями Рудня-Почаївського НВК. Поліцейські провели для підлітків лекцію з питання протидії домашньому насильству та дитячому булінгу. Також співробітники поліції нагадали школярам правила поведінки в позаурочний час.

Метою таких заходів є привернення уваги дітей та підвищення обізнаності з питань попередження насильства, жорстокого поводження, а також уміння визначати різницю між насильством та вимогою дорослих (батьків, педагогічних працівників), належного виконання дітьми своїх обов’язків.

Наприкінці заходу старший інспектор сектору ювенальної превенції капітан поліції Віктор Кузьмич наголосив на тому, що факти насилля не можна замовчувати та розповів, куди необхідно звертатись по допомогу.

Інформацію взято на сторінці Поліції Радивилівського району у соціальній мережі Фейсбук