06 грудня 2019 року Козинська ОТГ Рівненської області відкриє Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Новий Центр забезпечить більше 7 тисяч жителів ОТГ та Радивилівського району доступом до високоякісних адміністративних послуг. У ремонт будівлі, де розмістився ЦНАП, громада вклала понад 140 тисяч гривень.

Запрошуємо жителів та гостей громади!

Дата: 06 грудня 2019 року,  час – 10:00

Місце: Рівненська область, Радивилівський район, село Козин, вул. Берестецька, 145, ЦНАП

Учасники події:

Працівники Центру надання адміністративних послуг Козинської сільської ради

Представники Рівненської обласної державної адміністрації

Представники Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування

Представники Програми “U-LEAD з Європою”.

Допомогу в розробці сучасного дизайну, будівництві, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями громаді надала Програма «U-LEAD з Європою»

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) - це єдине місце/приміщення, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах. Створення та функціонування ЦНАПів за принципом єдиного вікна регулюється Законом України «Про адміністративні послуги».

Створення ЦНАПів в об’єднаних територіальних громадах стало можливим завдяки реформі децентралізації -  передачі повноважень та фінансів від державної влади якнайближче до людей - органам місцевого самоврядування з 2014 року.

ЦНАП в  Козинській ОТГ створено за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”. «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.