Відбулися засідання сесії та виконавчого комітету

Дата: 13.11.2019 10:51

У п'ятницю, 08  листопада 2019 року відбулися засідання виконавчого комітету та сесії Козинської сільської ради.

Було розглянуто питання виділення коштів для Радивилівської районної лікарні та Радивилівському ПМСД. Зокрема, було виділено кошти на придбання інсуліну для жителів нашої громади та придбання реактивів для аналізатора Козинської амбулаторії. Також було виділено кошти для Козинського пожежно-рятувального поста, виділенно співфінансування на виконання проекту "Створення багатофункціональних зон розвитку для дітей з особливими освітніми потребами у Радивилівському інклюзивно-ресурсному центрі" та кошти для Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на утримання жителів Козинської ОТГ у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Окрім цього виділено кошти Управлінню праці та соціального захисту Радивилівської РДА для відшкодування пільг жителям нашої громади з оплати послуг зв'язку.

Окрім бюджетних питань було розглянуто питання створення Служби у справах дітей Козинської сільської ради та внесення посади начальника служби до штату Козинської сільської ради. Також було розглянуто питання створення старостинських округів (на території бувших сільрад) та питання віднесення сіл Савчуки, Дубини та Гранівка до старостинських округів. До цього часу ці три села не були підпорядковані старостатам, хоча згідно Законодавства усі села повині відноситись до старостатів. Винятком є адміністративний центр громади, який не може відноситись до старостту. На сесії було прийнято рішення про віднести села Савчуки та Дубини до Березинівського старостинського округу, а село Гранівка віднесено до Пустоіваннівського старостинського округу.

Окріс цього депутати затвердили Положення про Громадський бюджет/бюджет участі Козинської ОТГ.

Також було розглянуто ряд земельних питань.