У суботу 26 жовтня 2019 року народний аматорський колектив "Джерело" будинку культури села Пустоіванне відсвяткував 30-річчя з дня присвоєння почесного звання "народний".

Учасників колективу привітали сільський голова Юрій Костюк, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Мар'яна Вижицька та в.о. старости сіл Пустоіванне, Іванівка, Рудня, Гай, Гусари - Валентина Процик. Усім учасницям колективу (як тим, що зараз в колективі, так і тим хто з певних причин залишив колектив) було вручено пам'ятні подарунки та квіти. А художньому керівнику БК с. Пустоіванне  Ларисі Глущук було вручено грамоту за розвиток колективу та культури на території громади.

Святковий концерт провела вчитель Рудня-Почаївського НВК - Ольга Іванівна Крук.

Із творчими вітаннями виступили гурт "Веселі молодиці" клубу села Козин, колектив клубу села Іващуки, колектив будинку культури села Пустіованне "Джерельце" та гурт "Кольорові сни". До слова, колектив "Джерельце" є наступником "Джерела" та в основному складається із дітей чи онуків учасниць колективу "Джерело". Ювілярів також привітала і правнучка однієї із учасниць колективу "Джерело" Дарина Поліщук.

Бажаємо колективу подальшої успішної творчої діяльності та відзначити 50 та 100 років.

Фото та відео із заходу ви можете знайти у наших соцмережах Youtube та Facebook.