23 жовтня 2019 року відбувся тренінг для представниць/представників органів місцевої влади, правоохоронних органів, закладів освіти, культури, закладів соціальної сфери Радивилівської, Козинської та Крупецької ОТГ Рівненщини.
Під час навчання поновили знання з питань законодавчого регулювання протидії торгівлі людьми в Україні. Найбільше зупинялися на проблемах виявлення постраждалих та взаємодії у наданні їм належної допомоги на прикладі реальних історій.
Особливу увагу приділили ризикам щодо потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, і тому , як не потрапити у пастку. Спланували проведення у громадах інформаційних кампаній, направлених на підвищення обізнаності молоді, представників вразливих груп населення та інших людей працездатного віку щодо ризиків трудової міграції та працевлаштування. Для цього використали ресурси та досвід у проведенні інформаційних кампаній ГО Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" , Інтернет ресурс STOP Trafficking
Тренінг відбувся в рамках проекту «Налагодження системної роботи з протидії торгівлі людьми та підтримки постраждалих у ОТГ Рівненщини», підтриманого Фондом сприяння демократії U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Джерело інформації та більше фото у соціальній мережі FACEBOOK за посиланням ТУТ