Нашу громаду було обрано для участі в менторській програмі проекту “Розвиток спроможної освітньої мережі в ОТГ”. Проект “Розвиток спроможних освітніх мереж в ОТГ” реалізовується Київською школою економіки разом з ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Мета проекту: підтримати професійною експертизою розвиток спроможних освітніх мереж в об’єднаних територіальних громадах;

Навчити представників ОТГ приймати обґрунтовані рішення щодо формування і оптимізації освітньої мережі та ефективно втілювати їх у життя. 

22 жовтня 2019 року було проведено перший захід серед представників адміністрації громади та школи, батьків, учнів ОТГ. З ними працювала менторка, викладачка Київської школи економіки Христина Голинська та допомагала їй пані Наталія. Мета приїзду у нашу громаду навчити представників ОТГ приймати обґрунтовані рішення щодо формування і оптимізації освітньої мережі та ефективно втілювати їх у життя.
Даний захід відбувся у Козинському НВК, проте участь у ньому взяли представники Рудня –Почаївського НВК та Ново-Пляшевської ЗОШ І-ІІст.- це активні вчителі, учні, адміністрація, а також представники апарату громади.