Вітаємо всіх зі святим святом. Нехай світло життя, любові й добра завжди виходить з ваших сердець. Живіть завжди з вірою в Бога, в чудеса і ніколи не втрачайте надію на краще. Бажаємо вам, щоб у святу Покрову залишилися в минулому всі неприємності й біди, нехай попереду вас чекають тільки добробуту і щастя.

Ми - нащадки козаків, пам'ятаємо їз подвиги та  наслідуємо їх цінності.

День захисника України сьогодні відзначається не випадково. Адже в минулому козаки шанували Покрову та проводили в цей день ради, обирали отаманів. В сьогоденні, наші захисники все ті ж козаки. Вони боронять нашу землю від загарбника. Тож сьогоднішнє свято по праву належить і їм. 

З сумом говоримо про загиблих воїнів, зокрема - нашого земляка Івана Сову. Жодні слова не зможуть переказати біль від втрати синів та дочок України. Ми завжди пам'ятатимемо тих, кого втратили. Тих, хто став Небесною сотнею та бореться за нас на Небесах. Спіть з миром...

Щоденно молимо Бога та Богородицю щоб берегли від втрат наших воїнів та їх сімей.  Щиро бажаємо, щоб наші воїни та наша цілісна країна отримали довгоочікуваний мир та свободу.

Щиро дякуємо та низько вклоняємось усім воїнам. А тим, хто і досі на війні ми кажемо "Повертайтесь живими, ми вас чекаємо та молимось за вас!".

Слава Україні! Слава воїнам!