Відбулося засідання сесії та виконачого комітету Козинської сільської ради

Дата: 09.10.2019 11:29

08 жовтня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету та сесії Козинської сільської ради.

На сесії були присутні батьки дітей, які відвідують Козинський ЗДО ясла-садок "Колосочок". Вони прагнули вирішити питання щодо того, що вихователі закладу наразі перебувають (почергово) у неоплачуваній відпустці. Як варіант вирішення цієї поблеми вони пропонували вирішити шляхом об'єднання Зарічненського та Козинського закладів дошкільної освіти та залишити лише Козинський ЗДО. Як пояснили сільський голова Юрій Костюк, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Мар'яна Вижицька та бухгалтер Катерина Трубка, така ситуація виникла через недостаток коштів у місцевому бюджеті для виплати заробітньої плати технічному персоналу у школах. Причиною цього стало непередбачене підняття заробітної плати педагогічним працівникам посеред року та ненадходження коштів до місцевого бюджету для покриття цих підвищень заробітньої плати. Для вирішення цього питання потрібно оптимізувати витрати. Поскільки Козинський ЗДО працює 12 годин, а інші дошкільні заклади 9  та 10,5 годин, було запропоновано перевести Козинський ЗДО на аналогічний робочий день. Працівники закладу заперечили цьому та виявили бажання піти у неоплачену відпустку замість скорочення робочого дня.

Окрім даного питання на сесії розглядались питання земельного спрямування та питання щодо закладів медицини на території  громади, також піднімалось питання придбання аналізатора для Козинської амбулаторії. Як вдалося дізнатисьу керівника районного ЦПМСД, найближчої п'ятниці має бути доставлено цей аналізатор.