Відбулися засідання сесії та виконавчого комітету Козинської сільської ради

Дата: 18.09.2019 15:07

13 вересня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету та сесії Козинської сільської ради.

На даному засіданні сесії відбувся розгляд ряду питань земельного спрямування. Інші питання на розгляді сесії були відсутні.

Окрім цього, на засіданні комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, регуляторної політики та протидії корупції, було розглянуто регуляторний акт щодо затвердження Правил благоустрою на території Козинської сільської ради.

Також на депутатами було заслухано представника нового підприємства у селі Козин, щодо якого у жителів села Козин виникали запитання.

Перед засіданням сесії депутати поспілкувалися із представником Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Василем Височанським. Він розповів про перспективи та можливості реформування медицини на території Радивилівського району та нашої громади зокрема.