Запрошуємо на святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Дата: 22.08.2019 14:36

Шановні жителі та гості Козинської ОТГ, запрошуємо вас відвідати заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

23 серпня 2019 року на центральній площі села Козин о 10:00 годині відбудеться урочистий мітинг до Дня Державного Прапора України.

24 серпня 2019 року у Свято-Покровському храмі села Козин 0 10:00 годині відбудеться молебень, а вже о 10:30 годині від храму відбудеться хресний хід до пам'ятного знаку "Борцям за волю України".

О 12:00 годині на літній сцені села Козин розпочнеться святковий концерт присвячений Дню Незалежності України "Моя Україно - єдина та вільна!".

Впродовж свята буде проводитись святкування Козацьким кулішем. Усі бажаючі зможуть зробити незабутні світлини у святковій фото-зоні "З Україною в серці" та веселковий Face-Art (художній макіяж обличчя).

Ми чекаємо саме на вас!