09 серпня 2019 року Козинська центральна бібліотека та ГО «Добрівчанка» провели заключний захід «Здобутки і проблеми децентралізації в громаді», зустріч з владою , в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

На захід завітали програмний асистент проекту ПУЛЬС Анна Будішевська та консультант Асоціації міст України Руслана Стасюк. Децентралізація – найактуальніша тема на сьогодні, але у людей виникає багато запитань.

Юрій Костюк, голова Козинської об’єднаної територіальної громади, висвітлив присутнім яким шляхом розвивається громада, чого досягнуто, які плани на майбутнє. Мова йшла про те, як громада може вплинути на покращення інфраструктури своїх населених пунктів, хто і як повинен цим займатися (освітлення вулиць, ремонт закладів освіти, культури) та вирішувати інші проблеми, зокрема сприяти розвитку малого та середнього бізнесу. Підвищення обізнаності громадян про вигоди децентралізації підвищує підтримку цих процесів.

            Світлана Воловчук, директор комунальної установи «Центр з надання соціальних послу» поділилася своїми здобутками за час децентралізації в громаді.

Більше фото на сторінці ГО "Добрівчанка" у соціальній мережі Facebook ТУТ