Козинська ЦБ спільно з ГО «Добрівчанка» розпочали роботу в третьому етапі проекту «ПУЛЬС»

Дата: 10.05.2019 15:41

Козинська Центральна бібліотека Козинської сільської ради спільно з ГО «Добрівчанка» розпочали роботу в третьому етапі проекту «ПУЛЬС» «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» який виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX / Україна за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

7 травня 2019 року в Козинській центральній бібліотеці пройшов інформаційний ярмарок «Децентралізація змінює життя».
До уваги присутніх були представленні матеріали: листівки, розгортки, буклети, постери, в яких міститься інформація про громаду, її адміністративні установи, послуги. На ярмарку були запрошенні експерти: депутат районної ради Мулик Ріта Дмитрівна та депутат Козинської сільської ради Воловчук Світлана Василівна.
Учасники ярмарку відшукували відповіді на питання про повноваження голови ОТГ, функції старости, які послуги надає ЦНАП, які податки залишаються в місцевому бюджеті, молодіжна рада і її функції, реформа медицини та її дія в сільській місцевості.
Учасники в неформальній обстановці поспілкувалися з представниками влади, почули які зміни відбудуться в громаді.
Бібліотека планує і надалі інформувати жителів Козинської ОТГ про реформи в майбутніх заходах.
#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС

За матеріалами та фото з соціальної мережі Facebook ТУТ