З 1 по 30 квітня 2019 року в Україні проходив збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько живи!». 
Не залишилася байдужою до дитячих проблем і Козинська громада, адже як говориться: «Добре тим живеться, де гуртом сіється і жнеться». У середу, 24 квітня 2019 року в центрі села Козин було організовано виставку дитячих малюнків присвячених даній тематиці. Також на підтримку акції було організовано футбольний матч. Протягом тижня скриньки для пожертв знаходились в закладах торгівлі громади. Кожен житель мав змогу долучитися до збору коштів.

Всього було зібрано коштів у сумі 8009.00 гривень, які були перераховані на спеціальний рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології, але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!
Як показує статистика, щорічно в Україні народжується приблизно10 000 дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання.

Тільки завдяки спільним зусиллям держави та громад у маленьких пацієнтів з’явиться шанс на щасливе дитинство та здорове життя!
Висловлюємо щирі слова вдячності нашій великій Козинській родині,і зичимо здоров'я, миру, добра та благополуччя.