У Рудня-Почаївському НВК відбувся шкільний турнір із шахів та шашок серед учнів 1-4 класів.

Дата: 09.04.2019 13:02
Кількість переглядів: 900

Фото без опису

У Рудня-Почаївському НВК відбувся шкільний турнір із шахів та шашок серед учнів 1-4 класів. Перемогу здобули діти, які і у навчанні ведуть першість.
Переможці гри в шахи:Стрільчук Арсен-1місце(учень1 класу),Гусарук Віталій-2місце(учень 3 класу),Карпюк Остап-3 місце(учень 4 класу),Трачук Іван-3 місце (учень 2 класу)
Переможці гри в шашки: Гусарук Віталій-1 місце(3 клас),Роман Назар-2 місце (1клас),Вижицький Дмитро -3 місце ( 2 клас),Щипанська Дарина-3 місце (4 клас).

Настільні ігри залишаються популярними вже понад тисячу років і користуються величезною популярністю серед людей всіх поколінь. 
Шахи-це складна гра.Можливо азартною вона здається тільки її фанатам, в голові у яких проходить справжній біг думок в пошуках кращої комбінації.Вони прораховують багато ходів вперед і пам'ятають назви раніше зіграних партій.
Шахи і шашки-настільні ігри з найдавнішою історією.Сьогодні це популярний вид спорту,яким захоплюються мільйони людей в усіх куточках планети,разом з цим-це прекрасний тренажер для мозку,значно збільшує його інтелектуальні здібності.
Користь гри в шахи і шашки значна і багатогранна.В процесі гри включається одночасно синхронна робота відразу двох півкуль мозку,що сприяє активному розвитку як логічного,так і абстрактного мислення.
Незаперечна користь гри в шахи і шашки для дітей. Починаючи захоплюватись цією грою в ранньому віці,дитина отримує потужний поштовх розвитку як в інтелектуальному,так і в особистісному плані. Крім того,у дитини активно розвивається мислення,зростає здатність концентруватися і поліпшується пам'ять, формуються такі важливі риси характеру як емоційна стійкість, тверда воля, рішучість та прагнення до перемоги,виробляється вміння гідно переживати поразку,ставитися до себе самокритично,аналізувати власні вчинки і помилки.
За твердженням психологів,діти, які вміють грати в шахи і шашки,показують вищі результати в інтелектуальному розвитку, ніж їхні однолітки.
 


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь