05.04.2019 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської сільської ради, де атестувалося 16 педагогів. 
За результатами атестації всі педагогічні працівники відповідають займаним посадам, 3 педагогам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель» присвоєно 1 педагогу, 9 педагогів підтвердили раніше присвоєні кваліфікаційні категорії та педагогічні звання, 3 осіб з числа керівних кадрів закладів освіти атестовано на відповідність займаній посаді.
Атестація - це безперервний процес і її завершення у квітні поточного року є початком атестації нового складу педагогічних працівників та керівних кадрів у наступному.
Успішне завершення атестації для наших педагогічних працівників засвідчило їх професіоналізм. Бажаємо їм натхнення для подальших успіхів.

Атестація - важливий рубіж у професійній діяльності педагога. Це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь. Це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, яка передбачає підвищення професіоналізму, розвиток творчої активності, стимулювання діяльності, диференційоване оцінювання результатів педагогічної роботи.