Громадянська мережа "ОПОРА" презентувала Дорожню карту розвитку Козинської громади

Дата: 13.03.2019 14:39

Сьогодні, 13 березня 2019 року Громадянська мережа "ОПОРА" презентувала Дорожню картку розвитку Козинської громади. Її реалізація планується впродовж 2019-2021 років. Створення цього документу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту "Розробка методології для впровадження Дорожньої карти новими громадами через залучення мешканців", який виконує Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа "ОПОРА". В рамках цього проекту на території нашої громади було проведено соціально-економічний аналіз громади, 4 змістовні семінари та кілька зустрічей по напрацюванню практичних завдань з виконання Дорожньої карти розвитку Козитнської ОТГ.