Радивилівський район, Рівненська область

Громадянська мережа "ОПОРА" презентувала Дорожню карту розвитку Козинської громади

Сьогодні, 13 березня 2019 року Громадянська мережа "ОПОРА" презентувала Дорожню картку розвитку Козинської громади. Її реалізація планується впродовж 2019-2021 років. Створення цього документу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту "Розробка методології для впровадження Дорожньої карти новими громадами через залучення мешканців", який виконує Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа "ОПОРА". В рамках цього проекту на території нашої громади було проведено соціально-економічний аналіз громади, 4 змістовні семінари та кілька зустрічей по напрацюванню практичних завдань з виконання Дорожньої карти розвитку Козитнської ОТГ.