Відбулося засідання громадського об'єднання "Слово" присвячене Дню Народження Т.Г. Шевченка

Дата: 11.03.2019 12:08

«І на оновленій землі. Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати,І будуть люде на земліПіснею  на  слова  Т. Шевченка  "Реве  та  стогне Дніпр  широкий»  розпочалося  засідання  громадського  об'єднання  «Слово» в приміщенні Козинської центральної бібліотеки.

Шевченко  означаєтак  багато,  що створюється ілюзія,  ніби  ми  все  розуміємо,  і  він завжди  з  нами, в нас.  Але  Шевченко  - невичерпний  і  нескінченний.  Ми  на  вічному  шляху  до  Шевченка, -  наголосила  староста об”єднання Меланія Іващишин.  Присутні щиро захоплювалися поезією  Кобзаря,  яку  читали  Людмила  Поченюк,  Амалія Іващук,  Галина  Іващук.  Натхненно  звучали  пісні  на  словаШевченка «По  діброві вітер віє»,  «Думи мої, думи мої»,  «Садок  вишневий  коло  хати»  у  виконанні Оксани Краплич  та  Меланії Іващишин.