Відбулося чергове засідання сесії Козинської сільської ради

Дата: 07.03.2019 11:12

Учора, 06 березня 2019 року відбулося чергове засідання сесії Козинської сільської ради. На засіданні сесії було запропоновано внести зміни до сільського бюджету в частині виділення коштів комунальному некомерційному підприємству "Радивилівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Радивилівської районної ради для придбання аналізатора сечі на суму 31 500,00 грн, придбання гематологічного аналізатора на суму 199 000,00 грн, придбання швидких тестів на суму 41 816,00 грн у Козинську амбулаторію. Також запропоновано було виділити 50 000,00 грн на Інклюзивно-ресурсний центр м. Радивилів згідно підписаного договору про міжмуніципальне співробітництво. Окрім цього запропоновано виділити 100 000,00 грн для поточного ремонту дорожнього покриття по вулиці 8 Березня села Гранівка.

Було затверджено положення про інструменти громадської участі, зокрема - електронні петиції, загальні збори громадян, місцеві інструменти та громадські слухання.

Також було розглянуто ряд земельних питань.

На засіданні сесії виступив Ігор Муляр, який представив майбутню громадську організацію "Актив Козина". Наразі організація проходить процедуру реєстрації. З депутатами він обговорив питання ремонту дороги по вулиці Берестецька в селі Козин та по централізованому вивезенню сміття.

На засіданні сесії були присутні наступні депутати:

Братащук Любов Григорівна

Велісейко Олеся Леонідівна