ГО "Добрівчанка" та Козинська центральна бібліотека учасники проекту ПУЛЬС «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 3.0»

Дата: 04.03.2019 12:28

Протягом двох днів, 27-28 лютого 2019 року, в Києві пройшов Всеукраїнський тренінг для грантерів проекту ПУЛЬС «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 3.0». Захід в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» організували Асоціація міст України  та  IREX, суб-партнер Проекту ПУЛЬСУ.

Учасники - 150 представників 71 громади з 17 областей України. Це  - команди бібліотекарів та громадських організацій, які будуть проводити у своїх громадах інформаційні заходи з децентралізації та залучення громадян до процесу прийняття рішень. Серед учасників - представники нашої громади, зокрема - громадської організації "Добрівчанка" та Козинської центральної бібліотеки.

Протягом двох днів учасники тренінгу працювали у різних групах під керівництвом провідних експертів з питань децентралізації. Вони обговорили проблемні питання реформи у різних сферах місцевого самоврядування.

На заході учасники вчилися налагоджувати комунікацію та взаємодію в громаді, висвітлювати процес децентралізації, сприяти побудові спроможних громад, залучати інвестиції, а також реалізовувати проекти в громадах.

Влітку 2019 року очікується впровадження переможного проекту на території нашої громади.

ВІтаємо та бажаємо подальших успіхів!