КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді» РОР повідомляє, що в рамках виконання «Програми діяльності бібліотек України для юнацтва, молоді з патріотичного виховання на 2016 – 2020 рр.» ініційованої ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва» Рівненська обласна бібліотека для молоді офіційно оголошує обласний літературний конкурс «Я − патріот!».

Завданням конкурсу є підтримка обдарованої талановитої молоді, спонукання її до створення літературних творів високої художньої майстерності, популяризація духовних та морально-етичних культурних цінностей країни, свого краю.

До конкурсу долучається учнівська та студентська молодь віком від 14 до 30 років. Конкурс проводиться у трьох номінаціях: «Поезія», «Проза», «Драматургія».

Конкурс проводиться з 25 лютого 2019 р. у два тури:

− І-й (районний рівень) − з 25 лютого по 30 квітня 2019 р.;

− ІІ-й (відбірковий) − з 30 квітня до 20 травня 2019 р. у м. Рівне.

В кожній номінації обиратимуться два призові місця, автори яких за визначенням журі конкурсу будуть запрошені до Рівненської обласної бібліотеки для молоді для нагородження подяками та цінними подарунками. Про дату нагородження переможців буде повідомлено додатково.

Роботи в письмовому та електронному вигляді надсилати не пізніше 30 квітня 2019 р. за адресою: 33027, м. Рівне, вул. Київська,18, тел.:+38(362) 635-260, 637-486;

е-mail: [email protected][email protected].

Докладно про умови проведення конкурсу, вимоги до представлених робіт, склад оргкомітету та журі надаються в «Положенні про обласний літературний конкурс «Я − патріот!»

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОБЛАСНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС "Я - ПАТРІОТ!"