Шановні учасники бойових дій на території інших держав та сім'ї полеглих воїнів!

Вітаємо вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ю річницею  виведення  військ з Афганістану.
Після закінчення Другої світової війни українці в погонах брали участь у військових конфліктах і війнах більш як у 20 країнах світу. Вони виконували інтернаціональний обов’язок у Кореї, Єгипті, Угорщині, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших гарячих точках. Тяжкою та жорстокою була майже десятирічна військово-політична спецоперація в Афганістані, в який радянські війська не програли жодної операції і покинули далеку азіатську країну з розгорнутими бойовими знаменами. Наші воїни проявили мужність, стійкість, відвагу і героїзм, більше 200 тисяч нагороджені бойовими орденами і медалями. 

Цього пам’ятного дня ми схиляємо голови перед подвигом полеглих воїнів, які навічно залишилися в наших серцях і в нашій пам'яті. Цього святкового дня ми вшановуємо всіх живих!
Бажаємо вам, шановні воїни, сім’ям наших загиблих друзів, усім вашим рідним і близьким міцного здоров’я, добробуту й злагоди, щасливого майбутнього, а головне – мирного неба над головою!