Людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали не одну чи дві, а три, чотири та більше дітей. Серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання Мати-героїня. Сьогодні, 08 лютого 2019 року нагрудний знак «Мати-Героїня» та посвідчення отримала, відповідно до Указу Президента України № 416/2018 від 7 грудня 2018 року, Людмила Мулик – жителька с.Зарічне Радивилівського району. Жінка виховує шість дітей.

Почесну нагороду вручив голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук.

Нагадаємо, що почесне звання «Мати-героїня» засновано Указом Президента України «Про почесні звання України» у 2004 році. Присвоюється почесне звання «Мати-героїня» жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. Для «Матерів-героїнь» державна нагорода – це не лише визнання, але й матеріальна допомога та пільги для сім’ї і дітей. Багатодітні родини – це надзвичайна гордість для України.