23 січня 2019 року з метою увіковічення пам’яті земляка в публічно-шкільній бібліотеці села Березини було проведено літературну годину «70-та річниця з дня народження Григорія Чубая «З весни - у вічність!».

На вшанування поета прийшли односельчани, колеги по роботі, учні Козинського НВК. Також були присутніми працівники відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської ОТГ. Окрім цього було запрошено голову Козинської сільської ради Костюка Юрія Андрійовича.

Присутні не просто вшанували пам’ять, а перегорнули сторінки життя і творчості відомого поета, ще раз відкрили його талант. Розпочався захід віршем «Україні», у виконанні Дарини Пукас прозвучала пісня «Березини – моє село». та вірш «В двадцятий вік не просто жити». Вірш «Плач Єремії» читала Анжела Щенсна, а уривок з поеми «Вертеп» читала Марія Солімчук. Вірш «Голубінь» читав Олександр Дубинецький, а вірш «Роздуми» читав Орест Антонюк.

На закінчення присутні ознайомилися з електронною презентацією «З весни – у вічність.

Музейна експозиція ніби створила відчуття присутності поета серед нас, земляків. Воскресити образ людини – ц мабуть і є найкращим способом вшанувати пам’ять про неї.

Захід підготувала та провела бібліотекар ПШБ села Березини Карлюк Людмила Іванівна.

 

Більше фото та відео у соціальній соцмережі Facebook та Youtube за посиланням