Вітаємо з Новим Роком!

Дата: 29.12.2018 11:35

Ось і настає Новий 2019 рік! І наші серця наповнюються чарівним очікуванням чудес! Кожен, безумовно кожен, незалежно від віку, професії, статті — вірить у диво! Сподівається, що в Новому році буде ще краще, ще тепліше, ще щасливішим! Так і має бути. У ці останні передноворічні дні бажаю вам здорового оптимізму і віри в краще! Давайте в будь-яких життєвих ситуаціях вірити в добро і сподіватися на завтрашній день! Під бій курантів загадайте бажання і нехай вони неодмінно здійсняться. Нехай будуть здорові наші діти, нехай робота буде цікавою і високооплачуваною, хай щастя оселиться в наших будинках! З Новим Роком!

З повагою Козинська об’єднана територіальна громада!