Оголошено огляд-конкурс в номінаціях «Краща новорічно-різдвяна вітрина», «Кращий об’єкт соціальної сфери» та «Краще новорічно-різдвяне оформлення будинку приватного сектора».

Мета конкурсу - стволрення більш привабливого естетичного вигляду навчальних закладів, закладів культури і спорту, підприємств, установ та організацій різних форм власності, об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, будинків приватного сектора, які знаходять ся на території Козинської ОТГ.

Огляд-конкурс проводиться з 31 грудня 2018 року по 19 січня 2019 року. 

Бажаючі взяти участь в огляді-конкурсі до 12:00 15 січня 2019 року подають заявки до комісії по проведенню огляду-конкурсу у письмовій формі довільного змісту або на електронну адресу [email protected] із зазначенням адреси об’єкта, прізвища, ім’я, по батькові ініціатора заявки, контактного телефону.

До заявки додаються фотоілюстрації на будь-якому носії (фотопапері, в цифровому форматі на флеш-картах тощо) або надсилаються на електронну пошту, що засвідчують новорічно-різдвяне оформлення об’єкта та території навколо нього.

Оголошення переможців та їх нагородження відбудеться 20 січня 2019 року.

 

Огляд та оцінка здійснюється конкурсною комісією за такими показниками:

         * дизайн вітрини або фасаду об’єкта;

         * тематичність оформлення об’єкта;

         * використання сучасних оздоблювальних матеріалів, світлових елементів;

         * санітарно-технічний стан об’єкта та прилеглої території;

         * стан будівлі, приміщення, споруди.

Максимальна оцінка – 5 балів за кожний показник.

Додатково учасники можуть отримати 20, 15,10 балів за результатами голосування з 15 по 18 січня 2019 року у соціальній мережі Фейсбук на сторінці «Козинська ОТГ»